Š. m. rugsėjo 25 d. nuotoliniame Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos prezidiumo posėdyje

Š. m. rugsėjo 25 d. įvyko Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos išplėstinis nuotolinis prezidiumo posėdis.  

Posėdžio metu buvo aptartas Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2021-2027 m. strateginis planas -  Žemės ūkio ministerijos Europos Sąjungos reikalų koordinavimo grupės vyriausiasis patarėjas  Artiom Volkov pasidalino informacija apie numatomas tiesioginės paramos priemones (perskirstymo schemas, paramą jauniesiems ūkininkams, susietąją paramą ir kt.).

Taip pat buvo kalbėta apie Nacionalinį energetikos ir klimato srities veiksmų planą 2021-2030 m., Mėšlo ir srutų tvarkymo aplinkosaugos reikalavimų aprašo pakeitimo projektą, Baltijos jūros valstybių narių Aplinkos, Jūrų ekonomikos, Žemės ūkio ir žuvininkystės ministrų bei Komisaro, atsakingo už aplinką, vandenis ir žuvininkystę, deklaraciją. Papasakoti apie šių klausimų tolimesnę eigą buvo pakviestas Žemės ūkio ministerijos Tvarios žemės ūkio gamybos politikos grupės vyresnysis patarėjas Saulius Jasius.

Žemės ūkio ministerijos Žemės ūkio sektoriaus finansų valdymo grupės vadovės Reginos Mininienės prezidiumo nariai teiravosi, kokios naujos priemonės numatomos pandemijos padariniams likviduoti šiais ir 2021 metais.

VEOLIA LIETUVA atstovas Antanas Dobrovolskas papasakojo apie galimybes gaminti biometaną iš mėšlo ir atliekų.

Posėdyje dalyvavo Žemės ūkio atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES Rolandas Taraškevičius ir Kaimo plėtros atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES Mindaugas Palionis.

 

Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos informacija

          

  

 


Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija

Tilto g. 35-6, 01101 Vilnius

Tel. +37052122248
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

A/S LT334010042400033443
Luminor bankas, Banko kodas 40100

Visos teisės saugomos LŽŪBA © 2020