Skip to main content

Dėl daugiamečių pievų problemos - rašykime prašymą NMA

Lietuvos ūkininkų sąjunga š. m. gruodžio 20 d. organizavo nuotolinę konsultaciją dėl daugiamečių pievų problemos ir dėl NMA gautų pranešimų su reikalavimu jas atkurti. Prisijungė arti 700 ūkininkų. Pirmasis advokato patarimas - pirmiausia reikia NMA pateikti prašymą gauti administracinio sprendimo kopiją.

Tai visi 26000 ir paprašykime!

Šiame sprendime turės būti išsamiai ir tiksliai aprašyta, kaip Jums buvo apskaičiuotas atstatytinas plotas. Iš ūkininkų kyla abejonių, ar daugiamečių pievų plotai apskaičiuoti tiksliai.

Dalinamės rašto pvz., kokį Mindaugas Puidokas siuntė į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prieš siųsdami dar pridėkite adresų skiltyje CC kopiją Seimo kaimo reikalų komitetui ir ž.ū. Eurokomisarui: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos

PRAŠYMAS

2023 12 20

Dėl neteisingų ŽŪM sukurtų taisyklių mano deklaruoti žemės ūkių valdos plotai automatiškai anksčiau buvo įtraukti į daugiamečių pievų plotus, todėl nesutinku, jog esu verčiamas savo deklaruojamoje valdoje ar kitame plote atkurti daugiametes pievas, o už neatkūrimą gauti sankcijas. Man nebuvo suteikta galimybė deklaruoti kitaip.

Prašau pateikti administracinio sprendimo kopiją dėl daugiamečių ganyklų arba pievų atkūrimo.

Vardas Pavardė (asmens ar valdos kodas)

 

 

Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos informacija